شاخص

مهمترین مزایای ویزیت از راه دور افراد دارای بیماری کرونا چیست؟

بیماری کرونا از مدتی قبل طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت تبدیل به اپیدمی جهانی شده است. بیماری کرونا یا سندروم حاد تنفسی اولین بار از شهری به نام ووهان چین به دنیا معرفی شد و اکنون به کل دنیا راه پیدا کرده است. آخرین آمار رسمی مبتلایان به بیماری کرونا در ایران 35 هزار و 408 نفر بوده است که از بین این تعداد بیمار 2 هزار و 517 نفر کشته شده‌اند. البته اعلام شده است که تاکنون در ایران 11 هزار و 679 نفر از مبتلایان به این بیماری بهبود یافته‌اند.  ویروس کرونا جدید نسبت به دیگر انواع بیماری‌های این خانواده، آمار مرگ و میر به مراتب پایین تری  فصد خون در بین افراد مبتلا دارد، یعنی تنها 3.4 درصد که پس از گذشت سه ماه کمتر از 25 هزار نفر به دلیل ابتلا به این بیماری در دنیا جان خود را از دست داده‌اند.

coronavirus (5)

علائم بیماری کرونا جدید

        آنچه در این مقاله می‌خوانید:

  • علائم بیماری کرونا
  • تشخیص و ویزیت بیماران مبتلا به کرونا از راه دور
  • مزایای ویزیت افراد مبتلا به بیماری کرونا از راه دور

بیماری کرونا جدید یا کووید – 19 علائمی مشابه دیگر آنفولانزاها دارد.

  • تب
  • سرفه
  • تنگی نفس
  • گلودرد
  • آبریزش بینی
  • سرفه‌های خشک

از علائم رایج این بیماری هستند.

به لطف اطلاع رسانی فراوان در کشور از طریق پیامک، ماساژ درمانی پاسخگویی تلفنی، اینترنت و صدا و سیما هر فردی می‌تواند با مشاهده چند نشانه از این بیماری در خود به مراکز درمانی برای تست و آزمایش مراجعه کند. اما از آنجایی که امروزه مراکز درمانی روزهای شلوغ و پر رفت و آمدی را طی می‌کنند و پرستاران و پزشکان بدون مرخصی و توقف در پی درمان بیماران مبتلا به این بیماری هستند و از طرفی مشخص نیست به طور قطع که فرد با مشاهده این علائم به بیماری کرونا جدید به دلیل شباهت‌های آن با دیگر آنفولانزاها، مبتلا شده باشد، راهکارهای دیگر، راحت تر و کم خطرتر وجود دارد.

تشخیص و ویزیت بیماران مبتلا به کرونا از راه دور

هم اورژانس و هم بسیاری از مراکز درمانی برای پاسخگویی به افرا

coronavirus (2)

د در صورت مشاهده علائم این بیماری دارای تکنسین‌ها و پرستاران هستند. هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین می‌توان ابتدا سوالات و دغدغه‌های خود را در صورت مشاهده علائم اولیه ابتلا به بیماری کرونا از طریق اورژانس و مراکز درمانی معتبر مطرح کرد و پس از اطمینان حاصل کردن  حجامت می‌توان به مراکز درمانی برای انجام تست نهایی مراجعه کرد. این مسئله مزایای زیادی دارد، چرا که مشاهده شده است که برخی از افراد که به این بیماری مبتلا نشده‌اند اما تنها برای تست و آزمایش به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند، در نهایت به این بیماری مبتلا شدند. بنابراین بهتر است از خدمات مراکز درمانی که به صورت آنلاین برای تشخیص و ویزیت بیماری کرونا جدید، از پزشکان و متخصصان معتبر و شناخته شده بهره می‌برند، استفاده کنید.

مزایای ویزیت افراد مبتلا به بیماری کرونا از راه دور

یکی از مهمترین مزایای تشخیص و ویزیت افراد مبتلا به بیماری کرونا ویروس جدید قرار نگرفتن در اتاق انتظار معاینه است. چرا که ممکن است به دلیل آلوده بودن مراکز درمانی افرادی که حتی هنوز به این بیماری مبتلا نشده‌اند و یا در مراحل ابتدایی آن قرار دارند، با تماس با افراد یا محیط و اجسام آلوده وضعیت وخیم تری پیدا کنند. یک پزشک متخصص از راه دور به صورت تلفنی یا آنلاین می‌تواند حتی نتایج آزمایشات شما را از طریق ارسال عکس بررسی کند و جواب آن را به همراه نسخه مورد نیاز برای تهیه دارو بفرستند. از طرفی انتظار کشیدن در اتاق و خانه خود بسیار بهتر از انتظار کشیدن در اتاق یا مرکز درمانی با لباس بیرون از خانه و در کنار دیگر افراد و بیماران است.

coronavirus (2)

منبع : mobihealthnews

 

برای درمان کرونا

با بهترین پزشکان طب سنتی فارغ التحصیل از دانشگاه‌های علوم پزشکی

در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا

می‌توانید هر روز از ساعت 10 صبح تا 19 با شماره تلفن‌  88174700-021  تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم دریافت مشاوره آنلاین، شماره تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تماس با ما

اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید