خدمات طب سنتی دکتر سریتا در منزل

اعزام پزشک متخصص طب سنتی و نیروی مهارت دیده به منزل

اگر توان رفت و آمد به مطب را ندارید یا به هر دلیلی می‌خواهید در منزل دوره درمانی خود را طی کنید، به هیچ وجه نگران نباشید. چون ما با اعزام نیروی مهارت دیده این تمامی خدمات طب سنتی را در منزل شما انجام می‌دهیم. بهبود کیفیت زندگی در سلامت انسان گره خورده است. بنابراین با چکاپ مستمر ، اصلاح سبک زندگی و تغذیه صحیح می‌تواند سلامتی شما را تضمین نماید. در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا کلیه اعمال یداوی و خدمات طب سنتی در منزل ارائه می‌شود.

در ادامه با خدمات کلینیک طب سنتی دکتر سریتا آشنا می شویم. در این کلینیک خدماتی از قبیل حجامت ، زالو درمانی، فصد خون ، ماساژ درمانی ، طب سوزنی ، شمع گوش و غیره انجام می‌شود.

 

 

حجامت در منزل

حجامت در منزل

 

انجام حجامت در منزل به عنوان یکی از بهترین راهکارهای درمانی در گروه خدمات طب سنتی در منزل می باشد. حجامت را می توان به عنوان یک طب مکمل در نظر گرفت. بنابراین بهره‌گیری از این روش توسط متخصصین طب سنتی به سلامت جویان عزیز پیشنهاد می‌شود. اگر شرایط مراجعه حضوری به مطب را ندارید، می‌توانید با کلینیک طب سنتی دکتر سریتا تماس حاصل نمائید و درخواست اعزام درمانگر به منزل را ثبت نمائید. حجامت در منزل در دو نوع تر و خشک انجام می‌شود.

 

 

بادکش درمنزل

بادکش در منزل

 

شما کاربران گرامی می توانید به راحتی از انجام بادکش در منزل استفاده نمائید. اگر خانم هستید درمانگر خانم و اگر آقا هستید درمانگر آقا به منزل شما اعزام می شود. ریشه انجام بادکش به طب سنتی چینی و خاورمیاه برمی گردد. در ین روش با ایجاد مکش بر روی پوست عضله و ماهیچه به داخل کشیده می شود. با این کار جریان خون و سیستم گردش مواد بهبود داده می شود.

زالو درمانی در منزل

زالو درمانی درمنزل

زالودرمانی در طب سنتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از بهترین خدمات طب سنتی استفاده از روش زالودرمانی توسط درمانگرهای مهارت دیده است. زالودرمانی از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند. اعزام درمانگر زالو درمانی در منزل میتواند به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه بسیار کمک کند.

فصد خون در منزل

فصد خون در منزل

 

یکی از مهمترین روش های درمانی از نظر متخصصین طب سنتی فصد خون است. فصد خون به علت حساسیت بسیار بالا فقط و فقط بایستی توسط پزشک متخصص انجام شود. بنابراین کلینیک طب سنتی با اعزام پزشک متخصص به منزل شما به راحتی این مشکل را رفع می نماید.

طب سوزنی در منزل

طب سوزنی در منزل

 

در بسیاری از موارد مراجعان تنها مایل هستند که طب سوزنی در منزل را انجام دهند. درمانگر و متخصص طب سوزنی با انتقال وسایل و تجهیزات لازم به منزل شما در کمترین زمان ممکن خدمات طب سوزنی را به شما ارائه میدهند.

ماساژ درمانی در منزل

ماساژ در منزل

 

ماساژ درمانی در تسکین درد، بهبود گردش خون و التهاب نقش مهمی را ایفا می کند. به شما پیشنهاد می کنم که اگر امکان مراجعه حضوری به مطب را ندارید می توانید به راحتی با تماس با کلینیک طب سنتی دکتر سریتا از این روش درمانی طب سنتی بهره‌مند شوید.
انجام کلیه خدمان

فرم درخواست مشاوره رایگان

فرم زیر را پر کنید تا ما در ساعات کاری با شما تماس بگیریم

    قسمت دیدگاه بسته شده است.