بیماری‌های قابل درمان

دردهای عضلانی و مفصلی

دردهای عضلانی ممکن است بعد از یک جلسه ورزش سنگین به سراغ‌تان بیایند. معمولاً این‌گونه دردها نگران‌‎کننده نیستند. در طی یکی‌دو روز و درنهایت دو هفته از بین می‌روند. اما اگر درد بیش از این زمان طول بکشد یا ویژگی‌های خاصی داشته باشد باید به پزشک مراجعه کرد. چون ممکن است نشانۀ یک بیماری باشد؛ بیماری‌های مانند: فیبرومیالژیا، آرتروز، بیماری‌های التهابی و... .

درمان دردهای عضلانی و مفصلی با توجه به شدت و نوع این دردها به روش‌های متفاوتی انجام می‌شود. معمولاً پزشکان برای این‌گونه دردها فیزیوتراپی تجویز می‌کنند و شناخت بیماران نیز از درمان این دردها در همین انددازه است. اما روش‌های متفاوتی برای درمان این دردها وجود دارد. مانند درمان‌های خانگی، داروها، درمان‌های موضعی و...

مجموعه‌ای از روش‌های درمانی در این زمینه در طب مکمل به کار گرفته می‌شوند. این درمان‌ها به تنهایی یا در کنار درمان‌های نوین اثرات بسیار مثبتی در تحمل، کاهش یا برطرف‌کردن درد دارند.

طب سنتی با نگاه کلی‌نگر، دردهای عضلانی و مفصلی را درمان می‌کند. از نگاه طب مکمل عامل بیشتر دردهای مزمن مفاصل، سوء‌مزاج مادی (غلبۀ یکی از اخلاط چهارگانه) است. به هم‌خوردن تعادل در این اخلاط موجب ناهماهنگی در سیستم بدن و بیماری و درد می‌شود.

در طب مکمل بعد از شناخت سوء‌مزاج با استفاده از مفرده‌هایی که خواص تحلیل ماده  و تسکینی دارند، دردها کاهش پیدا می‌کنند. همچنین از روش‌های دیگری مانند طب سوزنی، حجامت، اعمال یداوی و... برای تسکین درد استفاده می‌شود.

در کلینیک دکتر سریتا پزشکان مجرب و مورد تأیید مراکز علمی معتبر حضور دارند. آن‌ها روش‌های درمانی طب مکمل برای تسکین و درمان دردهای عضلانی و مفصلی استفاده می‌کنند؛ روش‌های تخصصی مانند طب سوزنی، ماساژدرمانی، زالودرمانی و...

با مراجعه به کلینیک دکتر سریتا تفاوت خدمات را در این زمینه مشاهده خواهید کرد.

دردهای عضلانی و مفصلی

دکتر سریتا

ارائه‌دهنده خدمات طب سنتی، سوزنی و آیورودا

شماره تماس

09199087568 / 021-88207836-7

ساعات پذیرش

شنبه تا پنجشنبه، 8 صبح تا 8 شب

آدرس

ولی‌عصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6، طبقه 1

ما با شما تماس می‌گیریم

قسمت دیدگاه بسته شده است.