بیماری‌های قابل درمان

سرطان

درمان سرطان

درمان سرطان با راهکارهای طب سنتی یا مکمل در کنار طب مدرن در کلینیک‌های تخصصی طب سنتی انجام می‌شود. هرچند با پیشرفت علم و فناوری روش‌های درمانی نوینی مانند شیمی درمانی، پرتو درمانی، رادیو تراپی، جراحی و ... باعث کاهش سرعت فعالیت و تکثیر سلول‌های سرطانی و درمان نسبی بیماری شده‌اند اما مشکلات و عوارض جانبی آزاردهنده و نارحت کننده این روش‌های درمانی باعث شده است تا بیماران مبتلا به انواع سرطان‌ها به فکر استفاده از روش‌های درمانی جایگزین سالم‌تر و با عوارض جانبی کمتر باشند. درمان سرطان با راهکارهای طب سنتی یکی از سالمترین و بهترین روش‌های درمانی در کنار دیگر روش‌های درمانی است که در این سال‌ها با استقبال زیادی از سوی بیماران مبتلا به انواع سرطان‌ها مواجه شده است.

سرطان چیست؟

سرطان بیماری‌ای است که به دلیل رشد و تقسیم کنترل نشده سلول‌ها در نتیجه تغییرات سلولی ایجاد می‌شود. برخی از انواع سرطان‌ها باعث رشد و تقسیم سریع سلول‌ها و برخی دیگر باعث رشد و تقسیم کندتر سلول‌ها می‌شود. برخی از انواع سرطان‌ها منجر به ایجاد و  رشد زیاد تومورها می‌شوند و برخی دیگر مانند سرطان خون تومور ایجاد نمی‌کند. بیشتر سلول‌های بدن عملکرد و طول عمر خاصی دارند. مرگ سلولی یک امر طبیعی و خوب در بدن است که باعث می‌شود سلول‌های جدید و سالمتر جایگزین سلول‌های قدیمی و فرسوده بدن شوند. اما در سلول‌های سرطانی این اتفاق نمی‌افتد و آنها دستور تقسیم سلولی و مرگ را نمی‌گیرند. در نتیجه آنها با مصرف اکسیژن و مواد مغذی بیشتر که اندام‌ها و سلول‌های حیاتی بدن به آنها احتیاج دارند، زنده می‌مانند. سلول‌های سرطانی می‌توانند تومورهایی ایجاد و سیستم ایمنی بدن را مختل کنند و باعث ایجاد تغییراتی دیگر شوند که مانع عملکرد منظم بدن می‌شود. سلول‌های سرطانی ممکن است در یک ناحیه ظاهر و از طریق غدد لنفاوی به سراسر بدن پخش شوند.

در کلینیک تخصصی طب سنتی دکتر سریتا بهترین متخصصان و پزشکان برای درمان انواع سرطان‌ها با به کارگیری جدیدترین و به روزترین راهکارهای درمانی، حضور دارند.

دکتر سریتا

ارائه‌دهنده خدمات طب سنتی، سوزنی و آیورودا

شماره تماس

09100054944 / 021-88207836-7

ساعات پذیرش

شنبه تا پنجشنبه، 8 صبح تا 8 شب

آدرس

ولی‌عصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6، طبقه 1

ما با شما تماس می‌گیریم

    Comments are closed.