تصویر شاخص در بهترین کلینیک طب سنتی چه میگذرد؟ نوشته شده توسط سایت دکتر سریتا

در بهترین کلینیک طب سنتی چه می‌گذرد؟

طب سنتی نگرشی به مراقبت‌های بهداشتی است که شامل اقداماتی است که به طور سنتی انجام می‌شوند و بخشی از طب مرسوم نیستند، مانند طب سوزنی، ماساژتراپی، یوگا، مکمل‌های غذایی، مربیگری سلامت و مدیتیشن. در بسیاری از موقعیت‌ها، بر اساس شواهدی که بیشتر بر اثربخشی و ایمنی آنها تایید دارند، این درمان‌ها که در بهترین کلینیک طب سنتی ارائه میشود، همزمان با طب مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

رویکردهای یکپارچه طب سنتی به افراد مبتلا به شرایط پزشکی از جمله سرطان، خستگی مزمن، درد مزمن، فیبرومیالژیا، دیابت و بسیاری دیگر کمک می‌کند با کاهش خستگی، حالت تهوع، درد و اضطراب، احساس بهتری داشته باشند. چه وضعیت شما شدید و ناگهانی (حاد) یا طولانی مدت (مزمن) باشد، تیم مراقبت پزشکی طب سنتی، برای درک و رفع نیازهای درمانی‌تان، از نزدیک با شما و سایر پزشکان طب مدرن همکاری می‌کند. در ادامه انواع خدماتی که در بهترین کلینیک طب سنتی در تهران ارائه می‌شود را توضیح خواهیم داد.

خدمات بهترین کلینیک طب سنتی تهران

این خدمات در کلینیک‌ سلامت دکتر سریتا، بهترین کلینیک طب سنتی تهران، ارائه می‌شود:

متخصصانی که در بسیاری از اقدامات بهداشتی و تندرستی مهارت دارند. متخصصان طب سنتی کلینیک دکتر سریتا، هر ساله هزاران نفر را با طیف وسیعی از روش‌هایی که ذهن را آرام کرده، بدن را تسکین می‌دهد و روح را بازیابی می‌کند، از نظر طب سنتی ارزیابی کرده و درمان می‌کنند.

مراقبت‌های تیم پزشکی دکتر سریتا بر حفظ سلامت شما متمرکز شده است. متخصصان این کلینیک به نگرانی‌های شما گوش می‌دهند. آنها ممکن است درمان‌هایی را پیشنهاد کنند که می‌تواند در برنامه درمان جامع شما قرار بگیرد.

در این مجموعه که بنا بر ادعای بسیاری از مراجعین، بهترین کلینیک طب سنتی در تهران است، تحقیقات مبتکرانه و مبتنی بر شواهد برای درمان شما صورت می‌گیرد . روش‌های پیشنهاد شده توسط تیم پزشکی شما، مبتنی بر شواهد بوده و از نظر اثربخشی و ایمنی آزمایش شده است. کارشناسان ما روش‌هایی را مطالعه و بهبود می‌بخشند که به افراد کمک کرده و با درمان‌های طب مدرن نیز به صورت مکمل کار می‌کنند. با پزشک خود در مورد آزمایش‌های بالینی و اقدامات پزشکی مدرن صحبت کنید.

کدام خدمات طب سنتی برای من مناسب است؟

می‌توانید از میان طیف وسیعی از خدمات، از جمله آموزش مدیریت استرس و تاب‌آوری، ماساژ درمانی، درمان‌های ذهن و بدن، طب سوزنی، درمان با کمک حیوانات، آروماتراپی (رایحه درمانی)، یوگا، تای چی، و مشاوره داروهای گیاهی، خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

بهترین کلینیک طب سنتی
در بهترین کلینیک طب سنتی می‌توانید از میان طیف وسیعی از خدمات، از جمله ماساژ درمانی، طب سوزنی، آروماتراپی (رایحه درمانی) و یوگا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

مشاوره پزشکی در بهترین کلینیک طب سنتی

شما در مدت زمان مشاوره، با یک پزشک متخصص طب سنتی صحبت می‌کنید. در طی این مشاوره، یک برنامه درمانی متناسب با اهداف خود برای سلامتی و تندرستی ایجاد می‌کنید که طرح شما ممکن است شامل یک یا چند مرسوم طب مدرن و روش‌هایی از طب مدرن باشد. فهرستی از مکمل‌ها و داروهایی که مصرف می‌کنید، از جمله دوزهای مصرفی در  این قرار ملاقات ارائه می‌شود. برای تهیه داروهای طب سنتی می‌توانید از داروخانه دکتر بانوکا استفاده کنید. این داروخانه به طور تخصصی بر تهیه و توزیع  داروهای طب سنتی، تحت نظر پزشکان این حوزه متمرکز است.

بهترین کلینیک طب سنتی / تصویر با موضوع برند داروخانه دکتر بانوکی
بازارچه گیاهان دارویی دکتر بانوکا به طور تخصصی بر تهیه و توزیع  داروهای طب سنتی، تحت نظر پزشکان این حوزه متمرکز است.

توصیه‌های متخصصین طب سنتی

پزشک معالج شما ممکن است روش‌های زیر را توصیه کند:

 • طب سوزنی؛
 • رایحه درمانی؛
 • مکمل‌های غذایی وداروهای گیاهی؛
 • ورزش، فعالیت یا حرکت آگاهانه، مانند یوگا یا تای چی؛
 • ماساژ درمانی؛
 • مربیگری سلامت و تندرستی؛
 • مشاوره پزشکی سبک زندگی؛
 • آموزش مدیریت استرس و تاب آوری؛
 • درمان‌های ذهن و بدن؛
 • مشاوره تغذیه؛
 • کلاس‌های سلامتی؛
موارد استفاده شده در بهترین کلینیک طب سنتی | تصویر ایجاد شده توسط کلینیک دکتر سریتا
تعلیم و آموزش تاب آوری روش‌های مثبتی را برای مدیریت استرس و توسعه تاب آوری آموزش می‌دهد.

آموزش مدیریت استرس و تاب آوری

تعلیم و آموزش تاب آوری روش‌های مثبتی را برای مدیریت استرس و توسعه تاب آوری آموزش می‌دهد. این برنامه جلسات فردی یا گروهی را در برنامه آموزش مدیریت استرس و تاب آوری ارائه می‌دهد.

ماساژ درمانی

استفاده از ماساژ درمانی ممکن است هنگامی که در حین انجام درمان برای آسیب یا بیماری هستید، کمک کند احساس بهتری داشته باشید.

ماساژ درمانی ممکن است به صورت سرپایی یا برای افرادی که در بیمارستان بستری می‌شوند ارائه شود. محققان دریافته‌اند که این روش درمانی طب مدرن می‌تواند درد، اضطراب و تنش را در افرادی که با عمل جراحی قلب، سرطان سینه، جراحی روده بزرگ و سایر جراحی‌ها روبرو هستند یا در حال بهبودی هستند، کاهش دهد. ماساژ درمانگران کلینیک سریتا، زیرمجموعه هولدینگ دکتر بانوکا، سالانه به صدها نفر خدمات ماساژ درمانی ارائه می‌دهند.

معتبرترین کلینیک طب سنتی تهران که خدمات درمانی خود را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌دهد، کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، زیرمجموعه هولدینگ سلامت دکتر بانوکا است. ماساژ درمانگران این مجموعه به دنبال مهارت‌های اضافی در تکنیک‌هایی مانند طب فشاری، رفلکسولوژی و… بوده‌اند. در این مجموعه یک ماساژ درمانگر دارای مجوز با شما کار کرده و از تکنیک‌هایی بر اساس نیازها و اهداف شما استفاده می‌کند. ماساژ درمانگر ممکن است پیشنهادهای دیگری مانند رایحه درمانی (آروماتراپی) یا سایر منابع برطرف‌کننده اضطراب و استرس را نیز پیشنهاد دهد.

طب سوزنی

طب سوزنی یکی از قدیمی‌ترین درمان‌های پزشکی شناخته شده در جهان است و در شناخته شده‌ترین کلینیک طب سنتی و طب سوزنی تهران نیز ارائه می‌شود. این یکی از اجزای کلیدی طب سنتی چینی است و توسط بسیاری از مردم، از جمله کسانی که طب سنتی را انجام می‌دهند، به عنوان یک درمان ایمن و موثر برای بسیاری از بیماری‌ها پذیرفته شده است.

شما توسط یک پزشک آموزش‌دیده در زمینه طب سوزنی یا یک شخص آموزش دیده طب سوزنی تحت نظارت یک پزشک معالجه می‌شوید. متخصصان طب سوزنی کلینیک دکتر سریتا سالانه بیش از صدها درمان طب سوزنی را انجام می‌دهند.

تکنیک‌های طب سنتی عبارتند از: طب سوزنی با تحریک دستی و الکتریکی، طب فشاری (اعمال یداوی) و حجامت. درمان‌ها متناسب با نیازها، نگرانی‌ها و تشخیص شما هستند. اتاق‌های درمان کلینیک  سریتا که به طب سوزنی اختصاص داده شده‌اند، دارای نور ملایم و رایحه مطبوع هستند تا در زمانی که پزشک سوزن‌ها را در بدن قرار می‌دهد، آرامش داشته باشید و از خدمات بهترین کلینیک طب سنتی در تهران، نهایت استفاده را ببرید.

درمان‌های متناسب‌سازی ذهن و بدن

مدیتیشن یکی از چندین روش طب مدرن است که برای افزایش سلامت و تندرستی استفاده می‌شود.

مدیتیشن در بهترین کلینیک طب سنتی
مدیتیشن می‌تواند به ارتقای سلامت جسمی، ذهنی و معنوی کمک کند.

مراقبه و مدیتیشن

مدیتیشن می‌تواند به ارتقای سلامت جسمی، ذهنی و معنوی کمک کند.

بسیاری از درمان‌های ذهن و بدن وجود دارد، مانند مدیتیشن، تنفس سریع، تصویرسازی ذهنی مثبت و بیوفیدبک. این درمان‌ها برای آرامش و جوان سازی ذهن، بدن و روح استفاده می‌شود. بسیاری از مردم متوجه می‌شوند که درمان‌های ذهن و بدن به آنها کمک می‌کند تا دوباره آرامش درونی و تمرکز خود را به دست آورند.

مشاوره داروهای گیاهی و مکمل‌ها

داروهای گیاهی و مکمل‌ها به بازار عرضه شده و به فروش می‌رسند اما مانند غذاها تنظیم می‌شوند. آنها می‌توانند با داروها و همچنین با یکدیگر تداخل داشته باشند و منجر به عوارض جانبی یا درمان غیربهینه شوند. در طول مشاوره داروهای گیاهی و مکمل‌ها، با پزشک متخصص صحبت کرده و در مورد خطرات و عوارض جانبی بالقوه آن‌ها مشورت بگیرید.

یوگا

پزشک شما ممکن است یوگا را به عنوان بخشی از درمان شما برای یک بیماری یا بیماری توصیه کند.

یوگا در بهترین کلینیک طب سنتی
پزشک شما ممکن است یوگا را به عنوان بخشی از درمان شما برای یک بیماری یا بیماری توصیه کند.

یوگا یکی از چندین رویکرد است که ارتباط ذهن و بدن را تقویت می‌کند. درمانگران بهترین کلینیک طب سنتی ایران یعنی کلینیک دکتر سریتا حضور دارند تا شما را برای دستیابی به بهترین روش‌های درمانی یاری می‌دهند.

منبع: .mayoclinic.org ؛

تماس با دکتر سریتا

برای استفاده از خدمات دکتر سریتا می‌توانید هر روز از ساعت 9 صبح تا 19 با شماره تلفن‌ تماس 88174700-021 بگیرید.

و یا از طریق فرم دریافت مشاوره و ویزیت آنلاین، شماره تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فهرست

4.8/5
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
دیدگاه خود را بنویسید