خدمات دکتر سریتا

زنان، زایمان و نازایی

زنان زایمان و نازایی

زنان، زایمان و نازایی عنوان بخشی است که در آن بسیاری از متخصصان بسته به نیازها و خواسته‌های شما می‌توانند به شما کمک کنند. در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، متخصصین باروری با استعداد و باتجربه‌ای حضور دارند که علاقه زیادی به برطرف کردن چالش‌های زوج‌های دارای مشکلات ناباروری دارند. روش‌های خاصی وجود دارد که پزشک زنان زایمان و نازایی می‌تواند در طول فرایند بارداری برای زوجین انجام دهد تا بارداری موفقیت آمیزی داشته باشند.

آنچه یک متخصص زنان انجام می‌دهد

متخصص زنان در زمینه بهداشت باروری زنان متخصص است. هنگامی که قبل از بارداری توسط این پزشکان معاینه می‌شوید، وی می‌تواند به شما اطلاعاتی دهد که به سلامت کلی تان کمک کند. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که این متخصصان نتوانند در طول فرایند بارداری به شما کمک کنند. به عنوان مثال، اگر شما بیش از 35 سال سن دارید، بیش از 12 ماه در تلاش برای باردار شدن هستید یا بیماری برای شما تشخیص داده شده است که احتمالا باعث ناباروری می‌شود، متخصص زنان شما نمی‌تواند فراتر از آن حد به شما کمک کند. آنها به احتمال زیاد شما را برای کمک به بارداری به پزشک و متخصص زنان، زایمان و نازایی معرفی می‌کند.

چگونه این متخصص می‌تواند به شما کمک کند.

یک متخصص زنان زایمان و نازایی دارای تخصص و مهارت‌های بیشتر نسبت به یک متخصص زنان برای حل چالش‌ها و مشکلات زوجین نابارور است. آنها حتی ممکن است پس از اخذ تخصص خود به انتشار مقاله و تحقیقات خود ادامه دهند، زیرا روش‌ها و راهکارهای درمان ناباروری با کشف اطلاعات جدید دائما در حال به روزرسانی، تغییر و بهبود است.

متخصص زنان، زایمان و نازایی می‌تواند مشکل و بیماری ناباروی زن و مرد را تشخیص دهد، در حالی که یک متخصص زنان فقط بر روی بهداشت باروری زنان تمرکز دارد. آنها همچنین می‌توانند با توجه به عواملی که باعث ناباروری می‌شود، یک برنامه منحصر به فرد و تخصصی‌تر برای درمان‌های ناباروری تعیین کنند.

مقالات مرتبط با زنان زایمان و نازایی

زنان، زایمان و نازایی

فرم درخواست مشاوره رایگان

فرم زیر را پر کنید تا ما در ساعات کاری با شما تماس بگیریم

قسمت دیدگاه بسته شده است.