خدمات دکتر سریتا

حجامت

حجامت

مرکز حجامت در تهران در بهترین کلینیک‌های طب سنتی انجام می‌شود. حجامت نوعی روش درمانی جایگزین است که از چین سرچشمه گرفته است. این کار شامل قرار دادن لیوان بر روی پوست برای ایجاد مکش است. مکش ممکن است بهبود جریان خون را تسهیل کند. حجامت یکی از روش‌های درمانی در طب مکمل است. حکیمان بزرگ ایرانی، مانند رازی و بوعلی حجامت را ابزاری قدرتمند و محوری پیشگیری و درمان بیماری‌ها دانسته‌اند. این عمل در 48 کشور جهان به رسمیت شناخته شده و انجام می‌شود. در ایران نیر جایگاه ویژه‌ای دارد. حجامت برای طیف گسترده‌ای از شرایط استفاده می‌شود. ممکن است در کاهش یا تسکین دردهای عضلانی موثر باشد.  از آنجایی که می‌توان فنجان را روی نقاط اصلی طب سوزنی قرار داد، احتمالا این عمل در معالجه بیماری‌های گوارشی، مشکلات پوستی و سایر شرایطی که معمولا با طب سوزنی قابل درمان هستند؛ موثر است.

کاربرد حجامت

بیشترین کاربرد این روش در زمینه‌ی پیشگیری است. از بدن در مقابل ابتلا به انواع بیماری‌ها محافظت می‌کند. همچنین در درمان بیماری‌هایی مانند سردردهای عصبی و میگرنی، چربی، قند، اوره‌ی خون، سنگ‌های کلیوی و کیسه صفرا موثر است.

حجامت در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا

در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا که یک از مرکز حجامت در تهران معتبر است، پزشکان مجرب با درجه‌های علمی تایید شده از مراکز علمی، عمل حجامت را با نهایت تسلط و مهارت انجام می‌دهند و رضایت مراجعه کنندگان در این باره گواهی بر این موضوع است. شما کاربران گرامی می‌توانید برای دریافت خدمات طب مکمل یا پزشکی جایگزین مانند زالودرمانی، بادکش ، طب سوزنی ، توسط پزشکان طب سنتی با بخش پذیرش کلینیک دکتر سریتا تماس حاصل نمائید. 

مقالات مرتبط با حجامت

مرکز حجامت در تهران

فرم درخواست مشاوره رایگان

فرم زیر را پر کنید تا ما در ساعات کاری با شما تماس بگیریم

    قسمت دیدگاه بسته شده است.