شاخص

مشاوره آنلاین پزشکی چه مزایایی دارد؟

مشاوره آنلاین پزشکی عنوان خدماتی است که در راستای ارائه خدمات پزشکی مناسب و موثر به گروهی از افراد ارائه می‌شود. مناسب و موثر بودن این خدمات پزشکی باعث شده است تا افراد بیشتری تمایل به استفاده از این گونه مشاوره پزشکی داشته باشند. این نوع خدمات مشاوره پزشکی می‌‎تواند فصد خون در دسته بندی مشاوره پزشکی تلفنی قرار گیرد. بیماران و افراد مختلف به جای قرار گرفتن در صف‌های مختلف نوبت دهی و تلف کردن زمان خود می‌توانند از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی استفاده کنند. به ویژه در این روزها که خطر ابتلا به بیماری کرونا وجود دارد. حتی افرادی که مشکوک به ابتلا به بیماری کووید 19 هستند هم می‌توانند برای کسب اطمینان از ابتلا به این بیماری قبل از مراجعه به مراکز درمانی با پزشکان به صورت آنلاین مشورت کرده و پس از تایید آنها برای درمان مراجعه کنند.

Consulting (1)

خدمات مشاوره آنلاین پزشکی مناسب استفاده چه کسانی است؟

      آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • خدمات آنلاین پزشکی مناسب استفاده چه کسانی است؟
 • استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی چه مزایایی دارد؟

این روش مشاوره و درمان آنلاین و از راه دور بسیار مناسب افرادی است  حجامت که در روستاها و مناطق دور افتاده زندگی می‌کنند و امکان استفاده از خدمات پزشکی و درمان توسط یک پزشک متخصص را ندارند. این افراد اگر بخواهند نزد یک پزشک متخصص برای معاینه و درمان مراجعه کنند باید هزینه و زمان زیادی برای حضور در مرکز استان و یا تهران صرف کنند و این روش اصلا مقرون به صرفه نیست. یکی دیگر از گروه‌هایی از افراد که می‌توانند از خدمات مشاوره پزشکی تلفنی استفاده کنند، افرادی هستند ماساژ درمانی که دارای معلولیت و محدودیت‌های جسمی و حرکتی هستند. این افراد به ویژه اگر در روستاها و نقاط دور افتاده هستند می‌توانند با گرفتن شماره مشاوره پزشکی از خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب و با کیفیت استفاده کنند.

استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی چه مزایایی دارد؟

هرچند استفاده از این خدمات مناسب همه افراد است  زالو درمانی اما آن چیزی که در بالا گفته شد به این نکته اشاره داشت که این دو گروه از افراد جامعه احتیاج بیشتری به استفاده از این گونه خدمات مشاوره پزشکی دارند. در ادامه مهمترین مزایای مشاوره آنلاین پزشکی برای همه گروه افراد معرفی و بررسی می‌شود.

Consulting (2)

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

خدمات مشاوره آنلاین پزشکی نسبتا مقرون به صرفه و مناسب است. از آنجا که در منزل خود با آسودگی و راحتی به صورت آنلاین در جلسات درمانی شرکت خواهید کرد، اغلب می‌توانید حضور و شرکت در جلسات درمانی خود را برای مواقعی که مناسب ترین شما باشد، برنامه ریزی کنید. همچنین پزشکان متخصص برای راحتی و آسودگی بیشتر مراجعان، خدمات پزشکی آنلاین را 7 روز هفته و 24 ساعت ارائه می‌دهند و درب این مراکز درمانی همیشه به روی مراجعین باز است.

امکان استفاده برای همه

برخی از افراد ممکن است:

 • به خاطر کمرویی و خجالت کشیدن از مراجعه به مراکز درمانی به ویژه در مراجعه به روانشناس طفره بروند.
 • در صورتی که شاید نیاز بیشتر و سریعتر به پزشک متخصص روانپزشک و روانشناس نسبت به دیگر افراد داشته باشند.
 • مشاوره پزشکی آنلاین و تلفنی گزینه خوب و مناسبی برای این افراد است.

با مشاوره تلفنی پزشکی و آنلاین، می‌توانید:

 • با یک مشاور با تلفن و یا آنلاین ارتباط برقرار کنید.
 • این می‌تواند به شما کمک کند تا با مشاور خود آزادانه و بدون استرس و نگرانی صحبت کنید
 • و هیچ فردی از دوستان و آشنایان و یا افراد غریبه نفهمند که به یک مرکز درمانی ارائه دهنده خدمات روانشناسی مراجعه کرده‌اید.

حفظ حریم خصوصی

Consulting (3)

پزشکان متخصص ارائه دهنده خدمات پزشکی آنلاین و تلفنی:

 • بر حفظ حریم خصوصی و صیانت از آن موظف و ملزم هستند و بر آنها نظارت می‌شود.
 • بنابراین نگرانی بابت افشای اطلاعات خصوصی و پزشکی خود بر بستر اینترنت و یا قرار دادن برای دیگران نداشته باشید.
 • این پزشکان متخصص همان پزشکانی هستند که در مطب و بیمارستان و مراکز درمانی فیزیکی مشغول به فعالیت و خدمت رسانی هستند و همان قوانین را در اینجا هم اعمال می‌شود.

منبع : thriveworks verywellmind

 

 

برای مشاوره آنلاین پزشکی

با بهترین پزشکان طب سنتی فارغ التحصیل از دانشگاه‌های علوم پزشکی

در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا

می‌توانید هر روز از ساعت 10 صبح تا 19 با شماره تلفن‌  88174700-021  تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم دریافت مشاوره آنلاین، شماره تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تماس با ما

دیدگاه خود را بنویسید