6 متخصص و دکتر طب سنتی معروف در تهران

حتما برای شما هم پیش آمده که مدت‌ها به دنبال دکتر طب سنتی گشته باشید اما پس از مراجعه به پزشک بعد از معطلی بسیار، دکتر معالج به اندازه کافی برای معاینه شما وقت نگذاشته باشد. یا شما را با تعدادی داروی جدید، بدون توضیح این‌که چرا سلامتی شما به مخاطره افتاده، به خانه فرستاده باشد.

به کلینیک طب سنتی دکتر سریتا خوش آمدید. جایی که بسیاری از پزشکان حرفه‌ای و متعهد در آن مشغول بررسی علل اصلی بیماری‌‌ها و درمان مراجعین، با استفاده از روش‌های درمانی موجود در طب سنتی هستند.

همان‌طور که طب سنتی با سرعت رشد و پیشرفت می‌کند، پزشکان کارآمدتری نیز وارد حوزه پزشکی می‌شوند. این پزشکان کارآزموده خدماتی چون ویزیت حضوری، ویزیت آنلاین طب سنتی،  مشاوره آنلاین طب سنتی، مشاوره تلفنی طب سنتی را در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا ارائه می‌دهند.

معرفی برترین پزشکان طب سنتی

در ادامه این مطلب با 6 نفر از پزشکانی آشنا می‌شوید که جزو برترین‌های طب سنتی هستند و با دانش و تبحر خود بیماران بسیاری را درمان کردند. شناخت این پزشکان به علاقمندان حوزه طب سنتی کمک می‌کند، انتخابی آگاهانه داشته باشند و گزینه‌ی مناسبی را برای روند درمانی مد نظر خود انتخاب کنند.

1- دکتر مژگان تن‌ساز

دکتر مژگان تن‌ساز در زمینه طب سنتی، زنان، زایمان، نازایی و اندومترویوز فعالیت می‌کند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دکترای تخصصی طب سنتی خود را در سال 1391 از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمود.

خانم دکتر تن‌ساز همچنین  از سال 1391 به عضویت هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران در آمد.

ایشان با توجه به تخصص در زمینه بیماری‌های زنان‌، زایمان‌، نازایی در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا به درمان بیماران مشغولند.

6 دکتر طب سنتی در تهران
دکتر مژگان تن‌ساز – پزشک طب سنتی در زمینه طب سنتی، زنان، زایمان، نازایی و اندومترویوز

2- دکتر مهدی رشیدی

دکتر مهدی رشیدی در زمینه ناباروری مردان، پوست، بواسیر درحال فعالیت هستند. ایشان بیماران بسیاری را با استفاده از طب سنتی درمان نموده‌اند.

 با در نظر گرفتن این نکته که بسیاری از مشکلات ناباروری مردان در طب سنتی با موفقیت درمان می شود، دکتر مهدی شیری یکی از بهترین متخصصین در این زمینه به حساب می‌آیند.

6 دکتر طب سنتی
دکتر مهدی رشیدی – پزشک طب سنتی

3- دکتر فاطمه مرادی

دکتر فاطمه مرادی دارای مدرک دکترای تخصصی طب سنتی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. وی از سال 1382 فعالیت پزشکی حرفه‌ای خود را آغاز نمود. ایشان سال‌ها تجربه طبابت در زمینه بارداری دارند و بیماران بسیاری را با موفقیت درمان کردند.

بیشترین فعالیت این متخصص طب سنتی در زمینه آمادگی قبل از بارداری، مشکلات حین بارداری، آمادگی زایمان و مشکلات بعد از زایمان است.

این متخصص در زمینه مشاوره و مراقبت‌هایی نظیر عوارض حین بارداری، چگونگی تغییر زندگی روزمره، آماده سازی برای بارداری، مراقبت از مادر و جنین به وسیله تغذیه سالم، آموزش در مورد آزمایش دادن در فواصل مختلف حین بارداری، انتخاب پزشک مناسب و باتجربه برای زایمان موفقیت آمیز، چگونگی در آغوش گرفتن و مراقبت از نوزاد، تغییرات وزن و … ارائه می‌دهد.

4- دکتر رویا بنی‌عامریان

دکتر رویا بنی‌عامریان مدرک دکترای تخصصی طب سنتی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دارند. ایشان همچنین استادیار گروه آموزشی طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

دکتر بنی عامریان در زمینه طب مکمل، مزاج شناسی، ترک اعتیاد، سندروم دست و پای بیقرار، افسردگی و مشکلات روحی، آسم و آلرژی ، طب مکمل و دارو درمانی گیاهی فعالیت می‌کند. وی با بهره‌گیری از علم طب سنتی تاکنون اقدام به درمان بسیار از بیماران نموده است.

خانم دکتر عامریان از زمان شیوع ویروس کرونا به‌طور ویژه در حوزه پیشگیری و درمان بیماری کرونا با طب سنتی فعالیت داشته‌‎اند. ایشان یکی از بهترین پزشکان طب سنتی در تهران است.

پزشک طب سنتی
دکتر رویا بنی‌عامریان – دکتری تخصصی طب سنتی و استادیار دانشگاه شهید بهشتی

5- دکتر عباس جوشن

دکتر عباس جوشن در سال 1380 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی یزد اخذ کرد. وی از همان سال به فعالیت در زمینه طب سنتی، مکمل و استفاده از گیاهان دارویی و فراورده‌های آن‌ها، بادکش، حجامت، فصد، غمز، زالودرمانی و انجام طب سوزنی مشغول شد. ایشان مدرک دکتری تخصصی طب سنتی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران اخذ نمود.

 درمان ناباروری آقایان، بیماری‌های پوستی، حساسیت و آلرژی، سردرد (به ویژه سردردهای میگرنی)، کبد چرب و مفاصل با استفاده از راهکارهای طب سنتی، داروهای گیاهی و اعمال یداوی از تخصص‌های این پزشک طب سنتی می‌‎باشد.

6- استاد مهدیه صنعت‌گر

استاد مرضیه صنعت‌گر عضو پیوسته انجمن علمی طب سنتی ایران و رتبه سوم آزمون دکترای اخلاق پزشکی است. وی در زمینه‌های پیشگیری و درمان، ارتقای سطح سلامت، اصلاح مزاج، پوست و زیبایی فعالیت می‌کند.

رژیم غذایی و اصلاح سبک زندگی، دیابت، فشار خون، درد مفاصل، درمان‌های تخصصی با حجامت، درمان‌های تخصصی با زالو از دیگر حوزه‌های فعالیت مهدیه صنعت‌گر هستند.

ایشان همچنین سابقه عضویت در مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی طب ایرانی و فرهنگستان علوم پزشکی ایران را دارند و در زمینه مزاج شناسی و طب ایرانی، مدرک  بین‌المللی TUV را کسب کرده‌اند.

پزشکان یاد شده و تعداد دیگری از پزشکان طب سنتی به صورت مستمر در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا آماده خدمت رسانی و بهبود بخشی به بیماران هستند. ویزیت و مشاوره آنلاین و تلفنی کلینیک طب سنتی دکتر سریتا امکان بهره‌گیری از دانش این متخصصان را برای بیماران غیر تهرانی یا متقاضیانی که به هر دلیل قادر به مراجعه حضوری نیستند، فراهم کرده است. این افراد می‌توانند با انتخاب گزینه ویزیت آنلاین در صفحه اصلی سایت دکتر سریتا بر روی پروفایل پزشکان کلیک کرده، دکتر طب سنتی خود را انتخاب نموده و پس از وارد نمودن مشخصات خود، منتظر پیامک تایید و روز و ساعت انتخابی بمانند.

نام پزشک تخصص روزهای حضور در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا
دکتر مژگان تن‌ساز زنان، زایمان، نازایی و اندومترویوز چهارشنبه‌ها
دکتر مهدی رشیدی ناباروری مردان، پوست، بواسیر  پنج‌شنبه‌ها – صبح
دکتر فاطمه مرادی زنان، زایمان، آمادگی بارداری، مراقبت‌های بعد از زایمان یک شنبه‌ها – صبح
دکتر رویا بنی‌عامریان مزاج شناسی، سندروم دست و پای بیقرار، افسردگی، آسم و آلرژی، کهیر پوستی روزهای زوج – عصر
دکتر عباس جوشن ناباروری آقایان، بیماری‌های پوستی، حساسیت و آلرژی، سردرد، کبد چرب و مفاصل با تعیین وقت قبلی
استاد مهدیه صنعت‌گر مزاج شناسی و زالودرمانی دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها – صبح

 

اگر شما قبلا از خدمات کلینیک طب سنتی دکتر سریتا استفاده نموده‌اید، لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید.

تماس با دکتر سریتا

برای استفاده از خدمات دکتر سریتا می‌توانید هر روز از ساعت 9 صبح تا 19 با شماره تلفن‌ تماس 88174700-021 بگیرید.

و یا از طریق فرم دریافت مشاوره و ویزیت آنلاین، شماره تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فهرست

4.8/5
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
دیدگاه خود را بنویسید