دکتر مشهدی

دکتر اکرم سادات اطیابی

(زنان - گوارش - مفاصل -زالو درمانی)

پزشکی عمومی، دانشگاه تهران، 1380
دکتری تخصصی طب سنتی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، 1390

شمارۀ نظام پزشکی: 113450

زمینه و سابقه فعالیت دکتر اکرم سادات اطیابی

سابقۀ فعالیت: از سال 1392

زمینه‌های فعالیت: زنان - گوارش - مفاصل - سیاتیک- آرتوروز و زالو درمانی

 

دکتر اکرم سادات اطیابی یکی از پزشکان طب سنتی کلینیک دکتر سریتا هستند. این دکتر طب سنتی سابقه فعالیت و پزشکی از سال 1392 دارد. این متخصص طب سنتی در زمینه بیماری‌های زنان، مفاصل و زالو درمانی فعالیت می‌کند. ایشان یک دکتر طب سنتی تهران است که مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تهران، در سال 1380 گرفته است.

دکتر فوق تخصص طب سنتی در تهران

دکتر اکرم سادات اطیابی، بهترین دکتر طب سنتی، مدرک دکتری تخصصی طب سنتی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران، در سال 1390 گرفته است. هر دکتر طب سنتی در تهران و هر پزشک طب سنتی در زمینه درمانی خاصی فعالیت می‌کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند.

 دکتر طب سنتی خوب در تهران

با کمک این دکتر طب سنتی در تهران، می‌توانید بیماری‌های زنان را درمان کنید.

دکتر اکرم سادات اطیابی بهترین دکتر طب سنتی در تهران است که توانسته با راهکارهای طب سنتی بیماری‌هایی چون:

  • بیماری‌های زنان
  • مفاصل
  • عضلات

را درمان کند.

زنان با طب سنتی

دکتر اکرم سادات اطیابی دکتر زنان طب سنتی و یک دکتر متخصص طب سنتی در تهران است که در زمینه طب سنتی و زالودرمانی فعالیت می‌کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند. این متخصص زنان طب سنتی می‌تواند با ارائه راهکارهای طب سنتی بیماری‌های زنان را که باعث ناباروری و نازایی می‌شود، درمان کند.

مطب طب سنتی

برای پیدا کردن آدرس بهترین دکتر طب سنتی در کلینیک طب سنتی تهران، از جمله دکتر اکرم سادات اطیابی و بهترین دکتر طب سنتی پوست یا دیگر پزشکان طب سنتی، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. سلامتکده طب سنتی شناخته شده و معروف، یعنی کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را در یکجا جمع کرده است.