دکتر بهشته خدادادی

رزومه دکتر خدادادی

دکتر بهشته خدادادی

پوست، مو و زیبایی

فوق دکتری نانو دارو ، دانشگاه علوم پزشکی ایران

تلفن مطب سریتاتلفن مطب دکتر بهشته خدادادی: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس مطب دکتر بهشته خدادادی: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول

لطفا جهت تعیین وقت حضوری روز و زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
شماره تأیید شما:
شما کاربران گرامی می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌ ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۰۰ با کلینیک طب سنتی دکتر سریتا در تماس باشید.

تحصیلات

دکتر بهشته خدادادی چگینی، فارغ‌التحصیل رشته نانودارو در مقطع پسادکتری از دانشگاه علوم پزشکی ایران است. ایشان نیز فارغ‌التحصیل رشته دکتری شیمی آلی می باشند. 

تجربیات

خانم دکتر خدادادی در زمینه پوست، مو و زیبایی به ارائه مشاوره می پردازند و با بهترین معرفی بهترین راهکارهای درمانی کیفیت پوست و موی شما را به طور چشمگیری بهبود می دهد. از سوی دیگر مراقبت هایی نظیر میکرونیدلینگ و پاکسازی پوست با استفاده از دستگاه های پیشرفته از دیگر مهارت های خانم دکتر بهشته خدادادی می‌باشد. دکتر خدادادی هم اکنون در کلینیک طب سنتی دکتر سریتا در حال فعالیت می باشند. 

تولید داروهای گیاهی

استفاده از داروهای گیاهی برای بسیاری از مراجعان در اولویت است و از خرید لوازم آرایشی و بهداشتی خودداری می کنند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از استفاده از مواد شیمیایی بر روی پوست و مو اجتناب می کنید، حصولات مراقبتی و آرایشی خانم دکتر بهشته خدادای گزینه بسیار مناسبی برای شما است. از جمله محصولات مراقبتی آرایشی – بهداشتی که خانم دکتر بهشته خدادادی تولید می کنند شامل 

  • تولید رژلب بدون مواد شیمیایی و نگهداری با استفاده از رنگ های گیاهی
  • تولید خط چشم بر پایه سرمه
  • تولید کرم جوانساز بر پایه ژل رویال 
  • تولید کرم ضد آفتاب کاملا گیاهی
  • کرم ضد لک 
  • محصولات مراقبتی مو مانند سرم 

ویزیت حضوری و آنلاین دکتر بهشته خدادادی

شما کاربران گرامی می‌توانید جهت دریافت ویزیت حضوری زمان و روز مورد نظر خود را از طریق جدول زیر انتخاب کنید. اگر ساکن تهران نیستید یا یا شرایط مراجعه حضوری به مطب را ندارید می توانید از ویزیت آنلاین با دکتر بهشته خدادادی بهره‌مند شوید. 

 

شما کاربران گرامی می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌ ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۰۰ با گروه پشتیبانی دکتر سریتا در تماس باشید.