دکتر زهرا یزدان خواه دکتری طب سنتی در تهران

دکتر زهرا یزدان خواه

(زنان - ناباروری - گوارش و آندومتریوز)

دکتری تخصصی طب سنتی، دانشگاه شهید بهشتی، ورودی 1394

شمارۀ نظام پزشکی: 135383

تلفن مطب سریتاتلفن مطب دکتر زهرا یزدان خواه: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس مطب دکتر زهرا یزدان خواه: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول

دکتر زهرا یزدان خواه یکی از پزشکان طب سنتی کلینیک دکتر سریتا هستند. این دکتر طب سنتی سابقه فعالیت و پزشکی از سال 1396 دارد. این متخصص طب سنتی در زمینه زنان، ناباروری و گوارش فعالیت می‌کند. دکتر زهرا یزدان خواه یک دکتر طب سنتی تهران است که مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در سال 1394 گرفته است.

دکتر فوق تخصص طب سنتی در تهران

دکتر زهرا یزدان خواه، مدرک دکتری تخصصی طب سنتی خود را از دانشگاه شهید بهشتی، در سال 1394 گرفته است. هر دکتر طب سنتی در تهران و هر پزشک طب سنتی در زمینه درمانی خاصی فعالیت می‌کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند.

دکتر طب سنتی خوب در تهران

دکتر زهرا یزدان خواه بهترین دکتر طب سنتی در تهران است که توانسته بیماری‌های زنان را با داروهای گیاهی درمان کند. همچنین با کمک این متخصص طب سنتی در تهران، می‌توانید مشکلات نازایی و ناباروری و بیماری‌های گوارشی خود را درمان کنید.

دکتر متخصص طب سنتی در تهران

 این دکتر طب سنتی می‌تواند مشکلات قبل، حین و بعد از زایمان را با داروهای گیاهی و راهکارهای طب سنتی درمان کند.

زنان با طب سنتی

دکتر زهرا یزدان خواه، یک دکتر زنان طب سنتی است. این متخصص زنان طب سنتی می‌تواند با ارائه راهکارهای طب سنتی بیماری‌های زنان را که باعث ناباروری و نازایی می‌شود، درمان کند.

 مطب طب سنتی

برای پیدا کردن آدرس بهترین دکتر طب سنتی در کلینیک طب سنتی تهران، از جمله دکتر زهرا یزدان خواه و بهترین دکتر طب سنتی پوست یا دیگر پزشکان طب سنتی، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را در یکجا جمع کرده است.

آدرس و شماره تلفن مطب دکتر زهرا یزدان خواه

تلفن مطب سریتاتلفن مطب دکتر زهرا یزدان خواه: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس مطب دکتر زهرا یزدان خواه: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول