دکتر قدیر محمدی (رماتیسم-دردهای استخوانی-میگرن)

دکتر قدیر محمدی

(روماتیسم - دردهای استخوانی - میگرن)

پزشکی عمومی، دانشگاه تبریز، 1373
دکتری تخصصی طب سنتی، دانشگاه شهید بهشتی 1391

شمارۀ نظام پزشکی: 46010

متخصص طب سوزنی (چینی)

سابقۀ فعالیت: از سال 1378

زمینۀ فعالیت: بیماری‌های مزمن، بدخیمی‌ها، روماتیسم، دردهای عضلانی و استخوانی، میگرن و نازایی

دکتر قدیر محمدی یکی از پزشکان طب سنتی کلینیک دکتر سریتا هستند. این دکتر طب سنتی سابقه‌ی فعالیت و پزشکی از سال 1378 دارد. این متخصص طب سنتی در زمینه بیماری‌های مزمن، بدخیمی‌ها، روماتیسم، دردهای عضلانی و استخوانی، میگرن، نازایی فعالیت می‌کند. 

دکتر فوق تخصص طب سنتی در تهران

دکتر قدیر محمدی یک دکتر طب سنتی تهران است که مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تبریز، در سال 1373 و مدرک دکتری تخصصی خود را از دانشگاه شهید بهشتی، در سال 1391 گرفته است. هر دکتر طب سنتی در تهران و هر پزشک طب سنتی در زمینه درمانی خاصی فعالیت می‌کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند.

دکتر طب سنتی خوب در تهران

دکتر قدیر محمدی، بیماری‌های مزمن، میگرن، رماتیسم و دردهای عضلانی و استخوانی را با داروهای گیاهی درمان می‌کند. همچنین با کمک این متخصص طب سنتی در تهران، می‌توانید ناباروری و نازایی را درمان کنید. 

دکتر متخصص طب سنتی در تهران

 این دکتر طب سنتی می‌تواند میگرن را با داروهای گیاهی و راهکارهای طب سنتی درمان کند. یک یا دو روز قبل از میگرن ، ممکن است متوجه تغییراتی ظریف شوید که درباره میگرن آینده هشدار می دهد ، از جمله:

  • یبوست
  • تغییر روحیه، از افسردگی گرفته تا سرخوشی
  • هوس‌های غذایی
  • سفتی گردن
  • افزایش تشنگی و ادرار
  • خمیازه‌های مکرر

 

زنان با طب سنتی

دکتر قدیر محمدی، یک دکتر زنان طب سنتی است. این متخصص زنان طب سنتی می‌تواند با ارائه راهکارهای طب سنتی بیماری‌های زنان را که باعث ناباروری و نازایی می‌شود، درمان کند.

مطب طب سنتی

برای پیدا کردن آدرس بهترین دکتر طب سنتی در کلینیک طب سنتی تهران، از جمله دکتر قدیر محمدی و بهترین دکتر طب سنتی پوست یا دیگر پزشکان طب سنتی، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را در یکجا جمع کرده است.