دکتر مریم مشهدی

دکتر مریم مشهدی

زنان، نازایی و ناباروری، عمومی

دکتری تخصصی طب سنتی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

شمارۀ نظام پزشکی: ۱۳۹۰۰۲

تلفن مطب سریتاتلفن مطب دکتر مریم مشهدی: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس مطب دکتر مریم مشهدی: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول

 

 

شما کاربران گرامی می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌ ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۰۰ با گروه پشتیبانی دکتر سریتا در تماس باشید.

تحصیلات دکتر مریم مشهدی

دکتر مریم‌ مشهدی ، مدرک دکتری عمومی خود را در سال 1391 از دانشگاه علوم پزشکی قم دریافت و سپس دکتری تخصصی طب سنتی مدرک دکتری تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در سال 1399 اخذ نموده اند. ایشان هم اکنون در زمینه بیماری‌های زنان و عمومی به طبابت می پردازند. دکتر مشهدی از سال 1396 در زمینه طب سنتی در کلینیک دکتر سریتا مشغول به فعالیت هستند و هم اکنون یکی از بهترین پزشکان طب سنتی به شمار می روند. 

ویزیت حضوری و آنلاین دکتر مریم مشهدی

دکتر مریم‌مشهدی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین اقدام به معالجه بیماران نموده است. اگر مایل هستید به صورت حضوری به مطب مراجعه نمائید می توانید در جدول زیر تایم و روز مورد نظر خود را انتخاب و اگر ساکن تهران نیستید یا امکان مراجعه حضوری را ندارید با کلیک بر روی نوبت آنلاین دکتر مریم مشهدی ، تایم آنلاین را انتخاب کنید. پس از تائید دریافت نوبت روز و ساعت ثبت شده برای شما پیامک می شود.

 

درمان بیماری‌های زنان با طب سنتی

دکتر مریم مشهدی، یکی از برترین پزشکان زنان طب سنتی و یک دکتر متخصص طب سنتی خوب در تهران است که در زمینه طب سنتی فعالیت می‌کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان و متخصصان طب سنتی را جذب کند. دکتر مریم‌مشهدی، سال‌هاست با ارائه راهکارهای طب سنتی، بیماری‌های زنان از جمله ناباروری و نازایی را درمان می‌کند.

کلینیک طب سنتی دکتر سریتا

برای پیدا کردن آدرس بهترین پزشکان طب سنتی در تهران و شهرستان‌ها، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را گرد هم آورده است.