دکتر خدایی طب سوزنی

دکتر فائزه خدایی

بیماری‌های زنان - زیبایی - طب سوزنی

دکتری پزشکی عمومی دانشگاه شهید بهشتی، در سال 1388

دکتری تخصصی طب سوزنی، دانشگاه طب چینی پکن، 1392

شمارۀ نظام پزشکی: 152835

تلفن مطب دکتر تبرایی تلفن مطب دکتر فائزه خدایی: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس مطب دکتر فائزه خدایی: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول

ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
شماره تأیید شما:

 

 

شما کاربران گرامی می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌ ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۰۰ با گروه پشتیبانی دکتر سریتا در تماس باشید.

تحصیلات

دکتر فائزه خدایی، مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی، در سال 1388 ومدرک دکتری تخصصی طب سوزنی خود را از دانشگاه طب چینی پکن، در سال 1392 اخذ نموده است. هر دکتر طب سنتی در تهران و هر پزشک طب سنتی در زمینه درمانی خاصی فعالیت می‌کند.

دکتر طب سوزنی

دکتر فائزه‌خدایی دکتر فائزه خدایی یکی از بهترین پزشکان طب سنتی در  کلینیک دکتر سریتا به شمار می‌روند. خانم دکتر خدائی از سال 1392 در زمینه درمان بیماری‌های زنان، مغز و اعصاب و زیبایی از طریق راهکارهای درمانی طب سوزنی فعالیت می‌کنند.

دکتر فائزه خدایی دکتر طب سنتی خوب در تهران

دکتر خدایی بهترین دکتر طب سنتی در تهران است که توانسته بیماری‌های زنان را با داروهای گیاهی درمان کند. همچنین با کمک این متخصص طب سنتی در تهران، می‌توانید بیماری‌های مربوط به مغز و اعصاب را درمان کنید.

دکتر متخصص طب سوزنی در تهران

با بهره گیری از طب سوزنی می توان به کنترل و بیماری‌هایی چون ام اس، پارکینسون، سکته مغزی، فلج مغزی، استرس و اضطراب، بی‌خوابی، اختلالات قاعدگی، تخمدان پلی کیستیک، نازایی، یائسگی زودرس، زیبایی و جوانسازی صورت، رفع چین و چروک، جوش کمک کرد. 

درمان بیماری های زنان با طب سوزنی

دکتر فائزه خدایی، یک دکتر زنان طب سنتی است. این متخصص زنان طب سنتی می‌تواند با ارائه راهکارهای طب سنتی بیماری‌های زنان را که باعث ناباروری و نازایی می‌شود، درمان کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند.

کلینیک دکتر فائزه خدایی

شما کاربران گرامی می‌توانید جهت دریافت ویزیت حضوری ساعت و روز مورد نظر خود را انتخاب نمائید.