دکتر فائزه خدایی متخصص طب سوزنی تهران

دکتر فائزه خدایی

(بیماری‌های زنان - مغز و اعصاب - زیبایی)

پزشکی عمومی، دانشگاه شهید بهشتی  ، 1388
دکتری تخصصی طب سوزنی، دانشگاه طب چینی پکن، 1392

شمارۀ نظام پزشکی: 152835

تخصص:  طب سوزنی (چینی)

سابقۀ فعالیت: از سال 1392

زمینۀ فعالیت:

ام اس - پارکینسون - سکته مغزی - فلج مغزی - استرس و اضطراب - بی خوابی - اختلالات قاعدگی - تخمدان پلی کیستیک - نازایی - یائسگی زودرس - زیبایی و جوانسازی صورت - رفع چین و چروک و جوش

 

 

 

دکتر فائزه خدایی یکی از پزشکان طب سنتی کلینیک دکتر سریتا هستند. این دکتر طب سنتی سابقه فعالیت و پزشکی از سال 1392 دارد. این متخصص طب سنتی در زمینه یماری‌های زنان، مغز و اعصاب و زیبایی فعالیت می‌کند.

دکتر فائزه خدایی یک دکتر طب سنتی تهران است که مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی، در سال 1388 گرفته است.

دکتر فوق تخصص طب سنتی در تهران

دکتر فائزه خدایی، مدرک دکتری تخصصی طب سوزنی خود را از دانشگاه طب چینی پکن، در سال 1392 گرفته است. هر دکتر طب سنتی در تهران و هر پزشک طب سنتی در زمینه درمانی خاصی فعالیت می‌کند.

دکتر فائزه خدایی دکتر طب سنتی خوب در تهران

دکتر فائزه خدایی بهترین دکتر طب سنتی در تهران است که توانسته بیماری‌های زنان را با داروهای گیاهی درمان کند. همچنین با کمک این متخصص طب سنتی در تهران، می‌توانید بیماری‌های مربوط به مغز و اعصاب را درمان کنید.

دکتر متخصص طب سنتی در تهران

 این دکتر طب سنتی می‌تواند بیماری‌هایی چون ام اس، پارکینسون، سکته مغزی، فلج مغزی، استرس و اضطراب، بی‌خوابی، اختلالات قاعدگی، تخمدان پلی کیستیک، نازایی، یائسگی زودرس، زیبایی و جوانسازی صورت، رفع چین و چروک، جوش را با راهکارهای طب سنتی و طب سوزنی درمان و یا از پیشرفت آن جلوگیری کند.

زنان با طب سنتی

دکتر فائزه خدایی، یک دکتر زنان طب سنتی است. این متخصص زنان طب سنتی می‌تواند با ارائه راهکارهای طب سنتی بیماری‌های زنان را که باعث ناباروری و نازایی می‌شود، درمان کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند.

 مطب طب سنتی

برای پیدا کردن آدرس بهترین دکتر طب سنتی در کلینیک طب سنتی تهران، از جمله دکتر فائزه خدایی و بهترین دکتر طب سنتی پوست یا دیگر پزشکان طب سنتی، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را در یکجا جمع کرده است.