لیدا شمسایی

کارشناس مامایی مدرس و محقق طب سنتی

کارشناس مامایی، علوم پزشکی، 1377

پژوهشگر طب سنتی

سابقۀ فعالیت: از سال 1377 تا کنون

تلفن مطب سریتاتلفن مطب خانم لیلا شمسایی: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس مطب خانم لیلا شمسایی: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول

تحصیلات خانم لیداشمسایی

خانم لیدا شمسایی به عنوان کارشناس مامایی و محقق طب سنتی در کلینیک طب سنتی درکتر سریتا در حال فعالیت می باشد. ایشان نیز در زمینه های زنان، لاغری و زیبایی ، بیماران و مراجعان گرامی را درمان می نماید. خانم شمسایی مدرک کارشناسی مامایی خود را درسال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی اهواز اخذ نموده اند. خانم لیدا شمسایی نیز در زمینه های طب مکمل (سنتی) و همچنین طب سوزنی فعال هستند. 

ویزیت حضوری خانم لیدا شمسایی در دکتر سریتا

شما کاربران گرامی می‌توانید هم از طریق تماس با بخش پذیرش و هم به صورت آنلاین اقدام به تعیین وقت قبلی نمائید. در جدول زیر روز  و ساعت‌های فعالیت خانم لیدا شمسایی را مشاهده می‌کنید. تنها کافی است با انتخاب روز و ساعت مورد نظر خود اقدام به تعیین وقت نمائید.

درمان بیماری های زنان توسط خانم شمسایی

خانم لیدا‌شمسایی دارای مدرک کارشناسی مامایی در زمینه درمان بیماری‌های زنان مانند یک دکتر زنان طب سنتی تسلط و تبحر دارند. خانم شمسائی می‌تواند برای کاهش و تسکین دردهای اعضای مختلف بدن، درمان بیماری‌های مختلف و کاهش وزن و لاغری به شما کمک نماید.

مطب طب سنتی

برای پیدا کردن آدرس بهترین متخصص طب سنتی در کلینیک طب سنتی تهران، از جمله خانم لیدا شمسایی و بهترین دکتر طب سنتی پوست یا دیگر پزشکان طب سنتی، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. سلامتکده طب سنتی شناخته شده و معروف، یعنی کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را در یکجا جمع کرده است.

تلفن مطب سریتاتلفن مطب خانم لیلا شمسایی: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس مطب خانم لیلا شمسایی: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول