لیدا شمسایی

لیدا شمسایی

(زنان، لاغری، زیبایی)

کارشناس مامایی، علوم پزشکی اهواز، 1377

متحصص طب سنتی

سابقۀ فعالیت: از سال 1377

زمینۀ فعالیت: حجامت، بادکش و زالودرمانی

لیدا شمسایی یکی از متخصصان طب سنتی کلینیک دکتر سریتا هستند. این متخصص طب سنتی سابقه فعالیت از سال 1377 دارد. این متخصص طب سنتی در زمینه زنان، لاغری و زیبایی تخصص دارد. خانم لیدا شمسایی مدرک کارشناسی مامایی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اهواز در سال 1377 گرفته است.

متخصص زنان طب سنتی

لیدا شمسایی، در زمینه طب سنتی، زالو درمانی، حجامت و بادکش فعالیت می‌کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند.

زنان با طب سنتی

خانم لیدا شمسایی دارای مدرک کارشناسی مامایی در زمینه درمان بیماری‌های زنان مانند یک دکتر زنان طب سنتی تسلط و تبحر دارند. این متخصص طب سنتی می‌تواند برای کاهش و تسکین دردهای اعضای مختلف بدن، درمان بیماری‌های مختلف، کاهش وزن و لاغری، درمان بیماری‌های زنان و زیبایی از اعمال یداوی استفاده کند و در این زمینه متخصص و کارشناس است. 

متخصصان طب سنتی

 این متخصص طب سنتی می‌تواند با حجامت، زالودرمانی و بادکش بسیاری از بیماری‌ها را درمان کند.

فواید حجامت

حجامت برای درمان طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها استفاده شده است. ممکن است در کاهش درد عضلانی که حوادث یا بیماری‌ها ایجاد می‌کنند، مؤثر باشند.

از آنجا که می‌توان فنجان را روی نقاط اصلی طب سوزنی نیز بکار برد، احتمالا این عمل در درمان بیماری‌های گوارشی، مشکلات پوستی و سایر شرایطی که معمولا با طب سوزنی تحت درمان هستند، موثر است.

یک بررسی در سال 2012 از یک منبع معتبر نشان می‌دهد که قدرت بهبودی حجامت درمانی ممکن است بیش از یک اثر دارونما باشد. محققان دریافتند كه حجامت درمانی از جمله موارد دیگر می‌تواند به شرایط زیر كمك كند:

  • زونا
  • فلج صورت
  • سرفه و تنگی نفس
  • آکنه
  • فتق دیسک کمر
  • آرتروز ستون فقرات

مطب طب سنتی

برای پیدا کردن آدرس بهترین متخصص طب سنتی در کلینیک طب سنتی تهران، از جمله خانم لیدا شمسایی و بهترین دکتر طب سنتی پوست یا دیگر پزشکان طب سنتی، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. سلامتکده طب سنتی شناخته شده و معروف، یعنی کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را در یکجا جمع کرده است.