لیلا عباسی

لیلا عباسی

(طب سنتی، طب سوزنی، زالو درمانی، حجامت، بادکش و فصد )

کارشناس مامایی، دانشگاه آزاد تهران شمال، 1387

شمارۀ نظام پزشکی: 9667

تلفن مطب دکتر تبرایی تلفن کلینیک خانم لیلا عباسی: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس کلینیک خانم لیلا عباسی: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول

لیلا عباسی یکی از متخصصان طب سنتی کلینیک دکتر سریتا هستند. این متخصص طب سنتی سابقه فعالیت از سال 1382 دارد. این متخصص طب سنتی در زمینه زنان، لاغری و زیبایی تخصص دارد. خانم لیلا عباسی مدرک کارشناسی مامایی خود را از دانشگاه آزاد تهران شمال، 1387 گرفته است.

متخصص زنان طب سنتی

لیلا عباسی، در زمینه طب سنتی، طب سوزنی، زالو درمانی، حجامت، بادکش، فصد فعالیت می‌کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند.

زنان با طب سنتی

خانم لیلا عباسی دارای مدرک کارشناسی مامایی در زمینه درمان بیماری‌های زنان مانند یک دکتر زنان طب سنتی تسلط و تبحر دارند. این متخصص طب سنتی می‌تواند برای کاهش و تسکین دردهای اعضای مختلف بدن، درمان بیماری‌های مختلف، کاهش وزن و لاغری، درمان بیماری‌های زنان و زیبایی از اعمال یداوی استفاده کند و در این زمینه متخصص و کارشناس است. 

متخصصان طب سنتی

 این متخصص طب سنتی می‌تواند با حجامت، فصد، زالودرمانی، طب سوزنی و بادکش بسیاری از بیماری‌ها را درمان کند. از فواید زالودرمانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

فواید زالودرمانی

از فواید زالودرمانی می‌توان به جلوگیری از لخته شدن خون اشاره کرد. این امر به این دلیل است که زالو پپتیدها و پروتئین‌هایی را که برای جلوگیری از لخته شدن خون کار می‌کنند، ترشح می‌کند. این ترشحات همچنین به عنوان ضد انعقاد آور شناخته می‌شوند. این باعث می‌شود خون به سمت زخم‌ها جاری شود تا به آنها در بهبودی کمک کند.

مواد شیمیایی حاصل از بزاق زالو با ورود به بدن تبدیل داروهایی می‌شود که می‌تواند بیماری‌های زیر را درمان کند:

  • فشار خون
  • رگ‌های واریسی
  • بواسیر
  • مشکلات پوستی
  • بیماری‌های قلبی و عروقی
  • سرطان
  • آرتروز

مطب طب سنتی

برای پیدا کردن آدرس بهترین متخصص طب سنتی در کلینیک طب سنتی تهران، از جمله خانم لیلا عباسی و بهترین دکتر طب سنتی پوست یا دیگر پزشکان طب سنتی، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. سلامتکده طب سنتی شناخته شده و معروف، یعنی کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را در یکجا جمع کرده است.

تلفن مطب دکتر تبرایی تلفن کلینیک خانم لیلا عباسی: 88174700-021

آدرس مطب دکتر سریتا آدرس کلینیک خانم لیلا عباسی: خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک 6 طبقه اول