خانم نازیلا نعمتی متخصص حجامت، بادکش، زالودرمانی، شمع گوش

نازیلا نعمتی

(حجامت، بادکش، زالودرمانی)

متخصص طب سنتی

سابقۀ فعالیت: از سال 1392

زمینۀ فعالیت: حجامت، بادکش، زالودرمانی و شمع گوش

نازیلا نعمتی یکی از متخصصان طب سنتی کلینیک دکتر سریتا هستند. این متخصص طب سنتی سابقه فعالیت از سال 1392 دارد. این متخصص طب سنتی در زمینه اعمال یداوی تخصص دارد. 

متخصص اعمال یداوی

نازیلا نعمتی، در زمینه طب سنتی، زالو درمانی، حجامت و بادکش فعالیت می‌کند. کلینیک طب سنتی دکتر سریتا توانسته بهترین پزشکان طب سنتی و بهترین متخصصان طب سنتی را جذب کند.

متخصصان طب سنتی

 این متخصص طب سنتی می‌تواند با حجامت، فصد، زالودرمانی، طب سوزنی و بادکش بسیاری از بیماری‌ها را درمان کند.

بادکش

از ورزشکاران المپیک گرفته تا ستاره‌های معروف باردار، مردم در حال کشف مجدد مزایای بادکش هستند. شاید شما حتی افرادی را در ورزشگاه یا استخر شنا خود ببینید که دارای حلقه‌های قرمز در پشت و شانه‌های خود هستند. اکنون دیگر شایع شده است که مردم برای رفع دردهای مزمن عضلات خود درخواست حجامت و بادکش می‌کنند. اما آیا می دانید از حجامت می توان برای درمان بسیاری از شکایات دیگر استفاده کرد

فواید بادکش

خانم نازیلا نعمتی متخصص اعمال یداوی، بادکش و حجامت هستند. بادکش و حجامت یک روش درمانی ایمن و سنتی است که به رفع تنگی مزمن و بهبود درد سریعتر از ماساژ درمانی کمک می‌کند. در ادامه فواید بادکش و حجامت بررسی می‌شود.

  • بهبود و افزایش گردش خون
  • آزاد کردن سموم از بافت‌ها
  • کاهش تورم و التهاب
  • بهبود زخم‌ها
  • درمان و بهبود رگ‌های واریسی
  • درمان آسم
  • تقویت عملکرد سیستم گوارشی

مطب طب سنتی

برای پیدا کردن آدرس بهترین متخصص طب سنتی در کلینیک طب سنتی تهران، از جمله خانم نازیلا نعمتی و بهترین دکتر طب سنتی پوست یا دیگر پزشکان طب سنتی، نیازی نیست خودتان را به دردسر بندازید. سلامتکده طب سنتی شناخته شده و معروف، یعنی کلینیک طب سنتی دکتر سریتا، کار شما را راحت کرده و بهترین متخصصان طب سنتی را در یکجا جمع کرده است.